کتاب صوتی، رسابوک، کتابخانه صوتی و تصویری، حقایق جدید فروش - برایان تریسی

۱۰,۰۰۰ تومان

خرید

حقایق جدید فروش - برایان تریسی

مشخصات

نویسنده ناشر زمان کل حجم فایل موضوع امتیاز بازدید
برایان تریسی (Brian Tracy) شادن پژواک 00:26:44 111 - 3 از 3 رای 14877

توضیحات

حقایق جدید فروش 

برایان تریسی 

"حقایق جدید فروش" مجموعه ای از تکنیک های فروش است که مدرس، سخنران و نویسنده معروف برایان تریسی در این ویدئو آن را برای مخاطبان توضیح می دهد. نتیجه گیری هایی که تریسی به آنها رسیده نشان می دهد روش های گذشته دیگر جواب نمی دهند. پس اگر در زمینه فروش فعالیت دارید یا علاقمند به دانستن مباحث رایج در این حوزه هستید مشاهده ی ویدیوی حقایق جدید فروش، شما را در بستر تحولات اقتصادی و روانشناسی جدید فروش قرار می دهد. 

تغییر وضعیت اقتصادی کشورها، قوانین تجاری جهان، تغییر روحیات مشتریان و معیارهایی که برای خرید دارند همگی شما را وادار می کند که دیر یا زود یا تن به تغییر در دیدگاه های بخش فروش خودتان بدهید یا حذف شدن از گردونه رقابت را قبول کنید. بنابراین برایان تریسی اینجاست تا به شما برای :

1. تمرکز بر فرصت های جدید 

2. انتخاب بهترین نگرش نسبت به خدمات و محصولات

3. ایستادگی در برابر مقاومت خریداران نسبت به پیشنهاداتتان 

4. یادگیری و رشد مداوم در مسیر کاری 

کمک کند. 

با توجه به تاثیرپذیری بازارها و فرهنگ ها از همدیگر، در کشور خودمان نیز تمرکز بر مشتری کم کم در حال فراگیر شدن و رقابت برای عرضه محصول و خدماتی که رضایت مشتریان را بدنبال داشته باشد برای ماندگاری در بازار ضروری است . بنابراین این درس ها قطعا برای بیشتر کسب و کارها فارغ از محدوده جغرافیایی و فرهنگ کاربرد دارند و قابل سفارشی سازی هستند. 

ویدیوی 26 دقیقه ای "حقایق جدید فروش" از برایان تریسی با گویندگی حرفه ای در اختیار شما قرار می گیرد . شما می توانید سایر محصولات برایان تریسی را نیز با کلیک روی لینک مشاهده کنید. همچنین اگر علاقمند به مطالعه بیوگرافی برایان تریسی می باشید، ما مطلب کاملی را در این زمینه برای شما آماده کرده ایم. 

ویدئوهای مشابه

ارسال پیام