کتاب صوتی، رسابوک، کتابخانه صوتی و تصویری، کامل شدن-جول اوستین

۱۰,۰۰۰ تومان

خرید

کامل شدن-جول اوستین

مشخصات

نویسنده ناشر زمان کل حجم فایل موضوع امتیاز بازدید
جول اوستین (Joel Osteen) شادن پژواک 00:27:07 232 - 5 از 1 رای 6016

توضیحات

کامل شدن – جول اوستین

خدواند برای زندگی شما طرح و برنامه دارد

 

ناامیدی‌ها، خیانت، شکست‌ها، همگی بخشی از روند رشد شما هستند و شما در حال کامل شدن هستید. 

خداوند یک نقشه واضح برای زندگی شما طراحی کرده است و شکست‌ها، اشتباهات و خیانت، نمی‌توانند جلوی رسیدن شما را به مقصدی که خدا برای شما در نظر گرفته، بگیرند. تاخیرها، اتفاقاتی که درک نمی‌کنید، حتی اشتباهاتی که مرتکب می‌شوید را خدا قبلا در نظر گرفته است و شما در حال کامل شدن هستید.

خداوند می‌فرماید "شما یک شاهکار هستید." شاید هنوز به مقصد نهایی نرسیده باشید، ولی به جای اینکه خودتان را سرزنش کنید، نگرش‌تان باید اینطور باشد که: "من شاهکاری در حال کامل شدن هستم."

یکی از بدترین اشتباهاتی که می‌توانیم مرتکب شویم این است که در زندگی بر علیه خودمان باشیم و روی شکست‌ها تمرکز کنیم. به اندازه کافی افراد و شرایط بر علیه شما هستند. خودتان بر علیه خودتان نباشید. باید کامل شدن را قبول کنید. 

در زندگی با مشکلاتی روبرو خواهید شد که آنها را درک نمی‌کنید؛ به جای اینکه یاس و ناامیدی را باور کنید و با احساس گناه و بدون شور و اشتیاق زندگی کنید، چرا شرایط را تغییر نمی‌دهید؟ این شرایط نشان می‌دهد که شما در حال کامل شدن هستید.اگر مایل به تغییر کردن باشید؛ خدا هم کار خودش را انجام می‌دهد و به شما کمک می‌کند که پیشرفت کنید و کامل شوید.

در بخش زندگی نامه جول اوستین می توانید مطالب بیشتری در ارتباط با او و اثارش بخوانید. 

 

قدرت خداوند فراتر از حد انتظار- جول اوستین

شما کاملا مجهزید – جول اوستین

 

 

تولید و انتشار توسط شادن پژواک

ویدئوهای مشابه

ارسال پیام