کتاب صوتی، رسابوک، کتابخانه صوتی و تصویری، استقلال مالی - گرنت کاردون

۸,۰۰۰ تومان

خرید

استقلال مالی - گرنت کاردون

مشخصات

نویسنده ناشر زمان کل حجم فایل موضوع امتیاز بازدید
گرنت کاردون (Grant Cardone) شادن پژواک 00:35:52 239 - 5 از 1 رای 9350

توضیحات

استقلال مالی - گرنت کاردون

 

دوازده سنگ بنای استقلال مالی در بحران های اقتصادی

 

گرنت کاردون مربی و نویسنده فروش و بازاریابی می‌باشد. کتاب های گرنت کاردون از جمله " زندگی ده برابری " و " خاص بودن و یا معمولی ماندن " جزو پروفرش‌های نیویورک تایمز می‌باشند.

 

شما در دنیایی بر اساس اقتصاد زندگی می‌کنید و با هر مذهب و از هر نژادی و  هر کاری بخواهید انجام دهید نیاز به پول دارید. اگر به پول توجه نکنید و  با آن روبه‌رو نشوید، انتظار نداشته باشید که صاحب پول شوید. هر هفته وقت بگذارید و بررسی کنید این هفته چه کار کردید، این ماه چقدر خرج کردید، چقدر پول در حساب‌تان دارید، پول چطوری خرج می‌شود و چه چیزهایی می‌خریم. یادتون باشه 95 درصد وقت روی درآمد و 5 درصد وقت روی خرج کردن بگذارید و تمرکزتان را روی درآمد بیشتر بگذارید.

 

هنگامی که مسئله پول و مسائل مالی باشد، فرصت آماتور رفتار کردن را ندارید و نگرانی برای پول نشان می‌دهد که شما آماتوریی هستید که هیچ برنامه‌ای برای مسائل مالی ندارد.

 

زمانی که دیدگاه‌تان را درمورد پول و عوض کنید می‌بینید که کلی فرصت و رونق اقتصادی وجود دارد. پول کم نیست، همه جا هست، فقط باید بتوانیم پیدایش کنیم و درآمد داشته باشیم. وقتی نگران پول هستین، معنیش اینه که از مسیر خارج شدید.

 

مسئله شما باید این باشه که چطوری می‌توانم این‌قدر درآمد داشته باشم که بتونم هرچیزی که خواستم  را بخرم و به قیمتش هم فکر نکنم. به جای تمرکز روی قیمت ها باید روی درآمدتان تمرکز کنید و درآمدتان را پله‌ای افزایش دهید.

 

گرنت کاردون در این برنامه دوازده روش برای دستیابی به استقلال مالی را به شما آموزش می‌دهد.

 

978-622-6571-64-7   شماره شابک

 

تولید و انتشار توسط شادن پژواک

               

ویدئوهای مشابه

ارسال پیام