کتاب صوتی، رسابوک، کتابخانه صوتی و تصویری، دست یابی به بالاترین سطح عملکرد - برندن برچارد

۴,۰۰۰ تومان

خرید

دست یابی به بالاترین سطح عملکرد - برندن برچارد

مشخصات

نویسنده ناشر زمان کل حجم فایل موضوع امتیاز بازدید
برندن برچارد (Brendon Burchard) شادن پژواک 00:15:12 85.3 - 1 از 1 رای 7692

توضیحات

دست یابی به بالاترین سطح عملکرد - برندن برچارد

 

 نحوه رسیدن به بالاترین میزان عملکرد براساس پتانسیل

 

برندن برچارد مربی و سخنران انگیزشی و نویسنده کتاب " عادت های عملکرد عالی" که به مدت طولانی جزو پرفروش ترین کتاب های آمازون و نیویورک تایمز است در این برنامه نحوه دستیابی به بالاترین سطح عملکردتان را آموزش می‌دهد.

 

برای رسیدن به بالاترین سطح عملکرد نوع کاری که انجام می‌دهیم و نحوه انجام آن کار بسیار مهم است. عشق و علاقه مهمترین مشخصه برای افرادی است که کارایی عالی دارند و اصولا باعشق‌ترین افراد ممکن هستند و همیشه درباره فعالیتی که انجام می‌دهند حرف می‌زنند و دائما از چیزی که هیجان به آنها می‌دهد، حرف می‌زنند.

 

یک عنصر کمال‌گرایی وجود دارد که خیلی از افراد دارای کارایی بالا را به پیش می‌راند. آنها بهترین‌ها را می‌خواهند و قطعا کار آنها با عقل و درایت توام می‌باشد. برای رسیدن به کارایی بالا باید کار باارزش انجام بدهید و تفاوتی ایجاد کنید. افراد با کارایی بالا  بر اساس عشق، تعالی و خدمت به پیش می‌روند.

 

چهار عنصر را اگه یاد بگیرید و در زندگیتان فعال کنید برای همیشه تغییرتان می‌دهد. روان شما هدایتگر موفقیت‌تان می‌باشد. تصورتان از دنیا، خودتان، تصورتان از افراد دیگر، تصور کلی شما از موفقیت می‌توانند  ارزش‌هاتان، باورهایتانن، مقاصدتان را مشخص کنند.

 

باید بتوانید در راستای رسیدن به اهداف‌تان دیگران را متقاعد کنید و به انها انگیزه بدهید و روی انها اثر بذارید تا با شما همراهی کنند. اگر نتوانید افراد را قانع کنید به آنها انگیزه بدهید، قطعا نمی‌توانید سطح دستاورد خودتان در زندگی را هم بالا ببرید. پس باید در زندگی به نقطه‌ای برسید که سطح بسیار بالایی از عملکرد را به اجرا بذارید. پس مشخص کنید: در زندگی باید روی چه کسانی اثر بذارید ؟ و چطور این اثر را بذارید؟

 

چهار عنصر کلیدی برای دستیابی به عملکرد عالی عوامل زیر می باشند:

ذهن و روان، فیزیولوژی و سلامتی بدن، بازده و متقاعدسازی.

 برندن برچارد کیست ؟ جواب تمام سوالات خود را در مورد این مربی جوان در لینک مربوطه پیدا کیند. 

ویدئوهای مشابه

ارسال پیام