کتاب صوتی، رسابوک، کتابخانه صوتی و تصویری، کتاب صوتی نظم بیرونی؛ آرامش درونی _ گرچن رابین

۱۲,۰۰۰ تومان

خرید

کتاب صوتی نظم بیرونی؛ آرامش درونی _ گرچن رابین

مشخصات

نویسنده ناشر تعداد تراک زمان موضوع امتیاز بازدید
گرچن رابین (Gretchen Rubin) شادن پژواک 6 03:14:36 - 0 از 3 رای 4788

توضیحات

نظم بیرونی آرامش درونی

گرچن رابین

درهم‌برهمی را مرتب کن و به آن نظم بده تا فضای بیشتری برای شادی داشته باشی

در مورد داشتنِ یک زندگی شاد، یک میزتحریر نامرتب یا یک کمددیواری شلوغ برای آویزان کردن پالتوها یک مشکل جزئی است، با این حال به دست آوردنِ کنترل اصل و اساس زندگی اغلب آن را آسان‌تر می‌کند تا احساس کنید به طور کلی زندگی ما بیشتر تحت کنترل‌مان است. 

وقتی اطراف شما را بهم‌ریختگی گرفته باشد، احساس بی‌قراری و پریشانی می‌کنید. وقتی آن بهم‌ریختگی را مرتب کنید، همیشه می‌توان خوشی و انرژی بیش از حدی بدست ‌آورد، علاوه‌ بر آن می‌توان وسایلی پیدا کرد که شما را غافلگیر می‌کند. 

درست همان‌طور که نظم بیرونی به آرامش درون منجر می‌شود، آرامش درون هم به نظم بیرونی منجر می‌شود. وقتی احساس آرامش، پُر انرژی بودن و تمرکز داشتن داریم، این همان زمانی است که حفظ نظم در محیط پیرامون‌مان راحت‌تر می‌شود. چنین چیزی چرخه‌ای با فضیلت است. 

ما با تعلقات‌مان، اثر خود را بر دنیا به جا می‌گذاریم. چه این اثر بزرگ یا جزئی باشد، چه این اثر با تعلقات زیاد یا کم ایجاد شود، می‌خواهیم محیطی را به وجود آوریم که واقعاً برازنده‌ی ماست.

وقتی به وسایل خود نگاه می‌کنیم، بازتابی از خودمان را می‌بینیم. وقتی آن وسایل نظم خوبی داشته و شامل چیزهایی شوند که نیاز داریم، استفاده می‌کنیم و دوست داریم شادتر خواهیم بود، چون آن بازتاب طریقه‌ای را که خودمان را می‌بینیم تحت تأثیر قرار می‌دهد. 

از لحظه‌ای که نظم بیرونی پدیدار می‌شود، از فرصت استفاده کنید تا از آن لذت ببرید، تا راحتی، جادار بودن و رشد و نموی را که از آرامش درون نشأت می‌گیرد تجربه کنید. از آن حظ ببرید! وقت بگذارید تا لحظه‌ای مکث کرده و احساس شادی داشته باشید.

برای خواندن درباره زندگی گرچن رابین و تحقیقاتش روی لینک کلیک نمایید. 

ارسال پیام