گابریل برن استین (Gabrielle Bernstein)

گابریل برن استین (Gabrielle Bernstein)

با دنبال کردن این نویسنده در صورت اضافه شدن کتاب جدید یا تخفیف به شما اطلاع داده می شود.

بیوگرافی:


زندگی نامه گابریل برن استین نویسنده کتاب "کائنات هوای شما را دارد"

 

 تصویر شماره 1: گابریل برن استین

مقدمه

 گابریل برن استین (Gabrielle Bernstein) متولد 1 نوامبر 1979 در ایالات متحده می باشد. او سخنران انگیزشی  :  آمریکایی، مربی زندگی و نویسنده است.گابریل برن استین  که در برنامه سوپر سول ساندی اوپرا وینفری حضور پیدا کرد، در حال پیدا کردن جایگاه خود به عنوان رهبر فکری بعدی نسل جوان است. گابریل یکی از نویسندگان پر فروش به انتخاب نیویورک تایمز به شمار می رود و کتاب هایی مانند "قضاوت زدایی"، "راهی جسورانه به عشق به خود و معجزات" و "کائنات هوای شما را دارد" را به علاوه چند اثر دیگر به نگارش درآورده است. او همچنین وب سایتی به نام هر فیوچر را تاسیس کرده است که به الهام بخشی توانمندسازی و متصل ساختن زنان به هم می پردازد. 

فعالیت های حرفه ای گابریل برنستین 

او درباره مسیر معنوی خود می گوید " بیشتر سال های عمرم را به نوعی در مسیری معنوی به سر می بردم . همه ماجرا از وقتی شروع شد که همراه مادرم در مراکز عبادت در نیویورک حاضر شده و مراقبه می کردم. در دوران نوجوانی و جوانی هر چند وقت یکبار سراغ معنویت می رفتم.  مدام از این شاخه به این شاخه می پریدم تا اینکه ساعت موعود من فرا رسید . اکتبر سال 2005 زمانی بود که معنویت به داد من رسید". 

در سال 2004 او وارد میدان سخنرانی بین المللی شد و در این مدت برای شرکت هایی مانند گوگل، تدکس زنان، سمپوزیوم وی آی ای، کریپائولا، کنفرانس های زنان فیلادلفیا و ماساچوست، لورئال و آوون، مرکز روحانی اگاپ، نابل ویمن، اینتگرال یوگا، دانشگاه هایی در سراسر کشور، شبکه استپ آپ ویمن و غیره سخنرانی داشته است. 

گابریل همچنین در هیئت مشاوره موسسه منی دانشگاه نیویورک برای چندایمانی و پروژه سایت فمنیست به نام "زندگی های درونی ما "حضور دارد. یوتیوب گابریل را به عنوان یکی از 16 بلاگر ویدیویی بعدی معرفی کرده است و از طرف توییتر نیز حساب او به عنوان یکی از حسابهایی که باید فالو شوند معرفی شد. برن استین  علاوه بر تمام این فعالیت ها هر چهارشنبه برنامه ای را در Hay House Radio اجرا می کند و در مطبوعاتی همانند نیویورک تایمز، ساندی استایلز، اله، رادیوی اوپرا ، اندرسون لایو، اکسس هالیوود، سلامت زنان و ....حضور داشته است.

شرکت شادن پژواک با در نظر گرفتن نیاز مشتریان ویدئوهای گابریل برن استین را به صورت دوبله فارسی و با نهایت کیفیت تولید و در اختیار علاقه مندان قرار داده است.

 تصویر شماره 2 : نقل قولی از گابریل برن استین

کتاب های گابریل برن استین 

 کائنات هوای شما را دارد

این کتاب یکی از پر فروش ترین کتابهای گابریل برن استین است . موضوع کلی آن در مورد ترس و تاثیر آن بر زندگی ماست . نویسنده ، ترس را ریشه تمام تمام مشکلات ما در زندگی بیان کرده که باعث می شود تا لذت کافی را از فرصتمان در این دنیا نبریم . همچنین در بیشتر مواقع ما با ترس هایمان روبرو نمی شویم بلکه پشت سر آنها پنهان می شویم که باعث می شود در جایی دیگر مجددا انها را تجربه کنیم. 

ابر جاذب: روش‌هایی برای تجلی زندگی‌ای فراتر از رویاهایتان

نویسنده در این کتاب  از ابرجاذب یا ابرقهرمان ها صحبت می کند. یعنی انسان هایی که می توانند هر آنچه را دوست دارند به زندگی خود جذب کنند. او زندگی را زاییده تفکرات ما می داند و بر این اساس روش ها و راهکارهایی را عرضه می کند که برای تحول شخصیت و افزایش اعتمادبه نفس لازم هستند . 

قضاوت‌زدایی: شناخت باورهایی که شما را از زندگی خوب باز می‌دارند

یکی از عادت هایی که تقریبا همه ما با آن دست به گریبان هستیم و گاهی از عواقب منفی آن آگاه و گاهی ناآگاهیم، قضاوت کردن می باشد. نویسنده در این کتاب ریشه های قضاوت کردن و سپس تکنیک ها و تمرین هایی را برای کنار گذاشتن قضاوت در اختیار قرار داده تا آرامش ذهنی و روانی خود را تضمین کنیم. شما عزیزان می توانید کتاب صوتی کامل قضاوت زدایی را از سایت رسابوک تهیه فرمایید. 

ویدیوهای گابریل برن استین 

در سایت رسابوک می توانید تعدادی از ویدوهای گابریل برنستین را هم مشاهده و خریداری نمایید. در ادامه فهرستی از این ویدیوها به همراه توضیح محتوایی و لینک آنها آمده است. 

ارتباط با راهنمای درونی

این ویدیوی کوچک برای معرفی راهنماهای معنوی افراد در زندگی تهیه شده است و گابریل برن استین نحوه ارتباط برقرار کردن با راهنمای درونی را به شما آموزش می دهد . راهنماهای معنوی فرشته ها یا موجوداتی و یا حضورهایی هستند که مراقب ما بوده و همیشه همراهمان هستند اما ممکن است ما نسبت به حضور آنها در زندگی آماده نباشیم. 

معتاد معنوی

گابریل برنستین در ویدیوی معتاد معنوی از سیستم باور غلطی حرف می زند که همه ما آن را معمولا از سنین بسیار پایین از والدین خود و بتدریج از جامعه بزرگتر یاد گرفته ایم و باعث شده تا دیدگاهی منفی نسبت به زندگی و توانایی های خود داشته باشیم . این درحالی است که با یک تغییر کوچک در افکارمان و قبول کردن این نکته که تسلیم باشیم ، راهنمای درونی ما به کار می افتد و ما را هدایت خواهد کرد . اگر از صدای پر قدرتی که خداوند برای فراخواندن ما در وجودمان امانت گذاشته است استفاده کنیم به جسورانه ترین شکل ممکن زندگی خواهیم کرد و دست از ترس هایمان برمی داریم. 

 

 تصویر شماره 3: نقل قولی از گابریل برن استین

اعتیاد به قضاوت کردن را ترک کنید 

گاربریل برنستین نویسنده ای است که مدت زمانی طولانی به آموزش دادن امور معنوی اشتغال داشته است . بر اساس اصول معنوی همه انسان ها به همدلی ، عشق و توجه همدیگر نیاز دارند . اما قضاوت عاملی است که باعث جدا شدن افراد از همدیگر و از فرکانس عشق و محبت می شود.  در این ویدیو که یک صحبت صمیمی و دوستانه است برنستین ریشه های اعتیاد انسان ها به قضاوت کردن همدیگر را باز می کند و با تعجب خواهید دید که قضاوت بسیار عمیق تر و مخرب تر از آن چیزی است که تصور می کردید. 

کائنات هوای شما را دارد 

در این سخنرانی که توسط گابریل برنستین در مجموعه سوپر سول اپرا وینفری اجرا شده است، پنج قدم برای ارتباطِ مجدد و رسیدن دوباره به توازن و راه‌اندازی مجدد خودتان بیان می شود.

قدم اول: از دعا کردنی که همراه با کنترل باشد دست بردارید و به جای آن برای رسیدن به چیزی که به نفعِ همه ‌است دعا کنیم.

قدمِ دوم: روی چیزهایی تمرکز کنید که درحالِ رشد و شکوفایی در آنها هستید.

قدم سوم: موانع، مسیرهای انحرافی‌ای به سمتِ مسیرِ درست هستند.

قدم چهارم: زمانیکه از کائنات پیامی را بخواهیم، همیشه دریافتش می کنیم.

قدم پنجم: افرادی که از نتایج مطمئن‌ هستند، می توانند انتظار را تحمل کنند

معجزه گر باشید 

این سخنرانی که در TED انجام شده است با بیان تجربیات شخصی برنستین و دلایلی که او را به سوی انتخاب یک زندگی معنوی راهنمایی کرد آغاز می شود. او به علاوه در مورد مفاهیمی همانند معجزه و آنِ مقدس  صحبت می کند . همینطور در مورد ترس هایی که داریم و مانع دستیابی ما به لذت و آرامش در زندگی می شود. برنستین با مخاطبان خود از شادی و خواسته های انسانی و نحوه درست دستیابی به آنها می گوید که با هدایت گرفتن از نیروی درونی کاملا امکان پذیر هستند. 

شما می توانید عناوین مختلف گابریل برن استین را از سایت رسابوک دریافت کنید.

سایر آثار گابریل برن استین (Gabrielle Bernstein)

حالت نمایش