ویکتوریا اوستین (Victoria Osteen)

ویکتوریا اوستین (Victoria Osteen)

با دنبال کردن این نویسنده در صورت اضافه شدن کتاب جدید یا تخفیف به شما اطلاع داده می شود.

بیوگرافی:


بیوگرافی ویکتوریا اوستین، نویسنده کتاب زندگی تان را دوست داشته باشید

ویکتوریا ایُولُوف یا آنگونه که بعد از ازدواج لقب گرفت ویکتوریا اوستین، متولد 28 مارس سال 1961 در شهر هانتسویل در ایالت آلاباما می باشد، او به همراه همسرش جول اوستین، کشیش کلیسای لیک وود در هوستون  تگزاس می باشد. این دو در سال 1987 با هم ازدواج کردند. 

ویکتوریا اوستین در کنار همسر و فرزندانش کار اداره برنامه های کلیسای لیک وود را به عهده دارد و به ایراد سخنرانی و نوشتن کتاب های متعدد پرداخته است.او همچنین مبدع کارزاری برای مبارزه با بیسوادی کودکان است و سعی دارد تا از این طریق با گسترش آگاهی و جلب مشارکت دیگران اقدامات مفیدی را برای کتابخوانی توسط کودکان انجام بدهد.  

تصویر 1: ویکتوریا اوستین 

دوران کودکی 

ویکتوریا دوران کودکی خود را در نزدیکی مرکز پرواز فضایی مارشال زندگی می کرد. زیرا پدرش، دونالد ایولوف، ریاضیدانی شاغل در شرکت جنرال الکتریک، عضو گروه طراحی موشکی بود. در سال 1963، در سن دو سالگی،  ویکتوریا  با خانواده اش به هوستون تگزاس نقل مکان کردند و پدرش شغل جدیدی را در اداره ملی هوا و فضا (ناسا) به عهده گرفت. او در حومه ی جنوبی هوستون، نزدیک مرکز مأموریت فضایی (که در حال حاضر به عنوان مرکز فضایی جانسون شناخته می شود) بزرگ شده است.

جوانی و شغل 

ویکتوریا اوستین که در شهر هوستون تگزاس ساکن است حرفه خودش را از زمانی که بسیار کم سن و سال بود از کسب و کار جواهرفروشی خانوادگی شان آغاز کرد. با این وجود بذر سخنرانی در مراسم های مذهبی از همان ابتدا در وجود او کاشته شده بود. 

هم پدر و هم مادر ویکتوریا در مراسم های مذهبی کلیسای محلی خود شرکت می کردند و همین مسئله ویکتوریا و برادرش دان را هم به این مسیر سوق داد. ویکتوریا در دانشگاه هوستون و در رشته روانشناسی تحصیل کرد. در عین حال همچنان در کسب و کار جواهرات مادرش مشغول به کار بود.

مادر او در مدرسه روزهای یکشنبه درس می داد و پدرش هم  خادم کلیسا بود. ویکتوریا در همان سنین خردسالی به همراه پدرش به اجرای مراسم می پرداخت ،به مهمانان خوشامد می گفت و هدایا را میانشان تقسیم می کرد. در آن زمان هیچ ذهنیتی در این باره که روزی خدمت در کلیسا تبدیل به شغلش می شود نداشت.  

تصویر 2 ویکتوریا و جول اوستین 

سال ها بعد ویکتوریا با جول اوستین ملاقات کرده و با هم ازدواج کردند. بعد از ازدواج، او و همسرش مدام به همراه پدر شوهرش در سفرهایی که به هند و سراسر جهان داشت شرکت می کردند و به بعضی از فقیرترین و دورافتاده ترین نقاط دنیا سفر کردند. جول و ویکتوریا دو فرزند پسر و دختر به نام ها جاناتان و الکساندرا دارند که در انجام کارهای کلیسا به والدینشان کمک می کنند.

 

فعالیت های حرفه ای ویکتوریا اوستین 

ویکتوریا به عنوان همسر و مادر دو فرزند، نمونه ای الهام بخش و مثالی برای زنانی است که سعی در متوازن سازی مسئولیت های بیرون و درون خانه با هم دارند. او خود را متعهد به قدرتمندسازی زنان، کودکان و خانواده ها کرده تا بر مبنای ایمان به خداوند با هم ارتباط برقرار کرده و رشد کنند. 

همین تعهد و اشتیاق سبب شد تا سال 2003 بخشی مخصوص به بانوان را در کلیسای لیک وود پایه گذاری کند و خودش در حال حاضر به عنوان کشیش در این بخش مشغول به کار است. همینطور بخشی از خدمات خود را در قالب یک برنامه یک ساعته در شبکه تلویزیونی دی استار و از طریق آنلاین عرضه می کند.  

سال 2010 او برنامه ای را با نام برنامه سوادآموزی کودکان ویکتوریا اوستین پایه گذاری کرد که نشات گرفته از عشق عمیق او به خواندن و خانواده بود. از طریق این برنامه کتابهای مورد نیاز بچه ها به دستشان می رسد و حلقه بیسوادی در خانه شکسته می شود.  

 گذشته از این ها ویکتوریا از حامیان سازمان های اجتماعی است و جایزه معتبری در همین رابطه و به دلیل مشارکت خود در اجتماع هوستون دریافت کرده است. 

ویکتوریا هر هفته میزبان برنامه ای رادیویی و زنده است که از رادیوی جول اوستین روی خط سیریوس ایکس ام 128 پخش می شود. خردمندی عمل گرا و واقع گرایانه او و راهبرد شخصی اش برای عده زیادی از شنوندگان که از سرتاسر جهان برنامه اش را دنبال می کنند بسیار جالب است. 

 

کتاب های ویکتوریا اوستین

ویکتوریا اولین کتاب خود را با نام "زندگی خود را دوست داشته باشید" در سال 2008 نوشت. این کتاب به رتبه دوم پرفروش ترین کتابهای نیویورک تایمز دست پیدا کرد، آنهم تنها دو هفته بعد از رونمایی اولیه ای که در ماه اکتبر از آن صورت گرفت. 

درونمایه کتابهای ویکتوریا اوستین نیز همانند آثار همسرش جول اوستین بر محوریت تطابق دادن زندگی مدرن با تعالیم دینی دور می زند. ویکتوریا در مورد تکنیک های مختلفی که برای غلبه بر مشکلات مختلف در دسترس قرار دارند صحبت می کند. 

ویکتوریا علاوه بر کتاب های مختلفی که برای بزرگسالان نوشته است، به علت علاقه اش به کودکان چند کتاب داستان با دورنمایه مذهبی هم برای آنان منتشر کرده است. مجموعه قلب شاد من، گنجینه های بی نظیر و هدایایی که از دل می آیند همگی برای کودکان و والدینی نوشته شده است که خواستار پرورش مذهبی فرزندانشان هستند. 

1. شمای استثنایی 

در این کتاب ویکتوریا اوستین از هفت روش برای تبدیل خوانندگان کتاب به فردی که خداوند خواستارش است صحبت می کند. او می گوید اگر شما می خواهید در زندگی به بالاترین توان بالقوه خود برسید بایستی توانایی دیدن وضعیتی فراتر از وضعیت کنوین خود را داشته باشید. 

ویکتوریا سعی دارد تا از طریق توانمندسازی، ارائه کردن ماجراهایی که انگیزه افراد را افزایش می دهد و آموزه های مذهبی خوانندگان را تشویق به تنظیم کردن ذهنیت و نیت خود بر روی چیزهایی که در زندگی اهمیت دارد کند. در این راه او هفت روش را آموزش می دهد.

تصویر 3 : نقل قولی از ویکتوریا اوستین  

2. زندگی تان را دوست داشته باشید 

کتاب زندگی تان را دوست داشته باشید که بعد از انتشار تبدیل به یکی از پرفروش ترین های نیویورک تایمز شد خوانندگان را تشویق می کند تا هدیه ی وجود خود را ارزش بنهند و راه شاد زیستن سالم بودن و در توزان زندگی کردن را کشف کنند. ویکتوریا در این کتاب با خوانندگان خود همانند دوستان قابل اعتمادش رفتار کرده و تجربیات زندگی شخصی اش را با آنها در میان می گذارد. او با طرح کردن نقشه ای ساده برای "بله گفتن" به  آنچه زندگی برای ارزانی داشتن به ما دارد، راه غلبه کردن بر ترس ها و آنچه بعد از آن بدست می آوریم را نشانمان می دهد.

شما می توانید کتاب صوتی زندگی تان را دوست داشته باشید را از سایت رسابوک تهیه کنید. 

3. بدون ترس و آزاد 

ویکتوریا اوستین در کتاب بدون ترس و آزاد خود که از جمله پر فروش های نیویورک تایمز به شمار می رود خوانندگان را تشویق به در پیش گرفتن زندگی ای جسورانه و دلگرم کننده می کند. او دیدگاه های نوینی را در اختیارتان قرار می دهد که قدرت و قوت لازم برای پافشاری کردن و زیستن به تمامی را به خوانندگان ارزانی می دارد. او ثابت می کند که انجام تغییرات روزانه کوچک در زندگی، پیروزی های بزرگی را بدنبال دارد. وقتی خودتان ببینید تغییراتی از این دست در دیدگاه و اقداماتتان  چگونه زندگی تان را ارتقا می دهد بدون ترس و آزاد زندگی خواهید کرد. 

4. بهترین زندگی ما در کنار هم 

جول و ویکتوریا اوستین در کتاب بهترین زندگی ما در کنار هم زوج ها را نشانه رفته اند. آنها بدنبال ترغیب کردن زن و شوهرها هستند تا باور کنند در کنار هم قرار گرفتن آنها معجزه خداوند بوده که با کمک به هم موفق شوند.  هیچ راهی برای تجربه کردن یک زندگی رضایت بخش وجود ندارد مگر اینکه خود را متعهد بدانید تا هر روز مقداری از زمانتان را برای هماهنگی اهداف و افکارتان با هم اختصاص بدهید. به این ترتیب ازدواجی شاد مثبت اندیشانه و بر پایه ایمان دارید. وقتی زن و شوهرها در هماهنگی با هم زندگی کنند، خداوند را قدر دانسته و درهای رحمت او را به روی تمام حوزه های زندگی شان می گشایند. 

 

تصویر 4: خانواده اوستین 

5. با امید بیدار شوید 

در این کتاب که به صورت مشترک توسط جول و ویکتوریا اوستین نوشته شده است نویسندگان ابزاری الهام بخش را در اختیار خوانندگان قرار می دهند تا ذهنشان را هر روزی برای شروع روزی مثبت شاد و پر از ایمان آماده کنند. آنها ابزار را به این شکل طراحی کرده اند که افراد قسمتی از متنی مذهبی را خوانده و روی آن تامل کنند، سپس دعایی زمزمه کنند و هر روز روی یک فکر خاص مراقبه نمایند.هدف این است که روزی همراه با سپاسگزاری، با تفکر در مورد خیر و نیکویی خداوند، انتظار کشیدن برای لطف او و آغاز کردن روزی پربار را تجربه کنند.  تنها چند دقیقه وقت گذاشتن به هنگام صبح تفاوت بزرگی را در زندگی شما ایجاد می کند. وقتی با امید بیدار شوید نه تنها ذهنیت بهتری خواهید داشت بلکه هرچه بیشتر لطف و مرحمت پروردگار را مشاهده می کنید. 

ویدیوهای ویکتوریا اوستین 

شرکت شادن پژواک مجموعه کاملی از ویدیوهای ویکتوریا اوستین را برای علاقمندان تهیه کرده است که بیست عنوان را دربرمی گیرد. این ویدیوها در قالب سخنرانی های پرشور و پر مخاطبی ارائه شده اند که ویکتوریا اوستین عمدتا در کلیسای لیک وود ادا کرده است. در ادامه برخی از این عناوین توضیح داده می شوند.

1. شما قوی تر می شوید 

برای قوی تر شدن، شما باید کنترل نفستان را افزایش بدهید. باید تمرین کنید تا توانایی شما نشان داده شود. ویکتوریا اوستین می گوید انظباط نفس و کنترل نفس، تقاضای من درونی ما هستند. اگر از عضلات بیشتر کار بکشید، بیشتر رشد میکنند همینطور انضباط و کنترل نفس هم باعث میشوند از من درونی انتظار بیشتری داشته باشیم. امروز اگر  برای اعتماد به نفس و کنترل نفس تمرین کنید، قدرتتان در زندگی بیشتر می شود. دیگر نیاز نیست تاکتیکهای رقبا را یاد بگیرید. وقتی قانون روح خودتان را بدانید و من درونی شما تصمیم‌ گیرنده باشد، قوی می شوید و می توانید مقاومت کنید.

ویدیوی شما قوی تر می شوید در سایت رسابوک در اختیار شما عزیزان قرار دارد. 

2. همیشه می توانید بخشنده باشید

ویکتوریا اوستین در ویدیوی همیشه می توانید بخشنده باشید  از بخشش صحبت می کند. او می گوید بخشش ما هرچند در ظاهر نوعی کمک به دیگران است، اما بخشش باعث می‌شود که شخص بخشنده شدیداً متحول بشود، سپس می پرسید: آیا می‌خواهید زندگی خود را متحول کنید، آیا می‌خواهید در بالاترین مرحلة زندگی‌تان قرار بگیرید، آیا می‌خواهید که خداوند نه فقط در زندگی خودتان بلکه در زندگی اطرافیانتان، کارهایی انجام دهد؟ اگر بله، پس بخشنده بی‌حد و مرز باشید، این ذهنیت را داشته باشید که من هرگز دست خالی نخواهم بود، من همیشه چیزی برای ارائه خواهم داشت و ببینید که خداوند چطور آن مقدار کم را از شما می‌گیرد و به بسیار زیاد تبدیل می‌کند.

3. خدا را به زندگی خود وارد کنید

در ویدیوی خدا را به زندگی خود وارد کنید، ویکتوریا اوستین از هدف خداوند از خلقت بندگانش یاد می کند. او اعتقاد دارد خدا، شما را نشان کرده که در این‌ دنیا تاثیر داشته باشید، با بودن شما در این دنیا، و بودن در بهترین حالت خودتان و با استفاده از موهبت‌هایی که خدا به شما داده است، موجب تغییری ملکوتی و غنی ترسازی  این دنیا می شوید. به گفته اوستین، خدا به هر یک از ما موهبت‌هایی عطا کرده ولی هیچ دو نفری موهبت‌های مشابه ندارند. پس ما باید نسبت به موهبت‌های خودمان احساس خوب داشته باشیم و آنها را در خود تشخیص دهیم و بدانیم که استعداد‌های ما به دلیل خاصی در وجودمان هستند و باید سپاسگزار چیزی باشیم که خداوند به ما داده است. ویدیوی خدا را به زندگی خود وارد کنید با دوبله حرفه ای در اختیار شما قرار دارد. 

 4. مراقب قلب خود باشید 

 ویکتوریا اوستین در این برنامه به ما متذکر می‌شود که باید مراقب تفکرات خودمان باشیم تا بتوانیم از قلب خود محافظت کنیم، او والاترین توصیه خداوند را مراقبت کردن از قلب می داند. اوستین معتقد است دلیل این توصیه آن بوده که مشکلات زندگی از قلب بیرون می‌آیند. پس کنترل کردن افکار و آنچه از ذهن و قلبمان می گذرد برای تبدیل شدن به بنده ای خالص لازم است تا به تمام آن چیزی تبدیل شویم که مقصود خداوند از خلقت ما بوده است.برای مشاهده و خرید ویدیوی مراقب قلب خود باشید روی لینک کلیک کنید. 

تصویر 5 : نقل قولی از ویکتوریا اوستین  

5. عشق بورزید

در ویدیوی عشق بورزید ویکتوریا می گوید ما باید یاد بگیریم که خوب عشق بورزیم، زیرا نوع عشق ورزیدن ما تأثیر مستقیمی روی زندگی خودمان دارد.د به گفته او عشق نیازمند آن است که در هر وضعیت و شرایطی، به بلوغ برسد، رشد و پیشرفت کند و برای این منظور تعهد انسان ها به عشق‌ورزی ضروری است. او عشق‌ ورزیدن را در واقع تمرکز و متعهد بودن می داند.

شرکت شادن پژواک با در نظر گرفتن نیاز مشتریان، کتاب های الکترونیکی, کتابهای صوتی و ویدیوهای ویکتوریا اوستین را به صورت دوبله فارسی و با نهایت کیفیت، تولید و در اختیار علاقه مندان قرار داده است.

شما می توانید تمامی عناوین ویکتوریا اوستین را از سایت رسابوک دریافت کنید. 

سایر آثار ویکتوریا اوستین (Victoria Osteen)

حالت نمایش