مارک ویکتور هانسن (Mark Victor Hansen)

مارک ویکتور هانسن (Mark Victor Hansen)

با دنبال کردن این نویسنده در صورت اضافه شدن کتاب جدید یا تخفیف به شما اطلاع داده می شود.

بیوگرافی:


مارک ویکتور هانسن (Mark Victor Hansen)

 

مارک ویکتور هانسن (Mark Victor Hansen) متولد 8 ژانویه سال 1948 ایلینوی، ایالات متحده می باشد.او یک سخنران، مربی و نویسنده الهام بخش و انگیزشی آمریکایی است. او به عنوان بنیانگذار و مشارکت کننده ی مجموعه ی کتاب "سوپ جوجه برای روح" شناخته شده است.

 

مارک ویکتورهانسن متولد مهاجران دانمارکی، Una و Paul Hansen استاو در Waukegan ایلینوی بزرگ شد. او در سال 1970 از دانشگاه جنوبی ایلینوی فارغ التحصیل شد در ارتباطات گفتار او ادعا کرد که او علاوه بر دریافت دو مدرک کارشناسی ارشد، که دانشگاه انکار کرده است که دارای پرونده است. 

 

مارک ویکتورهانسن مجموعه‌ی 101 ایده ی برتر را به همراه رويس کروگر و جيمز اسکينر  که از بزرگترین ایده پردازان و مشاورین تألیف کرده است.ایده های این کتاب که در تمام شئونات زندگی از قبیل  کسب وکار،موفقیت، دوستیابی، ارتباطات ، مدیریت، کارآفرینی ،بهره وری ،یادگیری و معنویت و... بسیار ارزشمند و راهگشا می باشند.

بخشی از این مجموعه توسط انتشارات شادن پژواک به کتاب صوتی در پنج جلد تبدیل شده است.

کتاب حاضر در اروپا و آمریکا بسیار پرفروش بوده و سادگی و قابل فهم بودنِ آن برای تمامی اقشار جامعه از بارزترین مشخصه این مجموعه میباشد وشنونده می تواند در کمتر از 15 دقیقه تمامی نکات و رازهای هر ایده را یاد بگیرد.

 

در سال 2005 او همراه با رابرت آلن کتاب "Cracking the Code of Millionaire" نوشت که در آن چندین میلیونر ساخته خود را، مانند Bob Circosta، مایکل دل، بیل گیتس، الکساندر گراهام بل، اپرا وینفری و دیگران، برجسته می کند. استفاده از آنها به عنوان نمونه هایی از نحوه ساخت ثروت.

 

در سال 2004، هانسن در سالن مشاهیر بینالمللی فروش و بازاریابی، با دریافت سفیر فدراسیون آزاد آزاد شد. او همچنین دریافت کننده جایزه جوایز بین المللی سال 2004 برای جوایز جوانان توسط مجلس کالیفرنیا است.

شرکت شادن پژواک با در نظر گرفتن نیاز مشتریان کتاب های "مارک ویکتور هانسن" را ترجمه و به کتاب صوتی با دوبله فارسی و نهایت کیفیت تولید و در اختیار علاقه مندان قرار داده است.

شما می توانید عناوین " مارک ویکتور هانسن "  را از سایت www.rasabook.com  دانلود کنید.

 

        

 

سایر آثار مارک ویکتور هانسن (Mark Victor Hansen)

حالت نمایش