دوره های آموزشی لیندا

دوره های آموزشی لیندا

با دنبال کردن این نویسنده در صورت اضافه شدن کتاب جدید یا تخفیف به شما اطلاع داده می شود.

بیوگرافی:


دوره‌های آموزشی لیندا

تصویر شماره 1 : لوگوی اصلی وب سایت لیندا 

معرفی دوره های آموزشی لیندا

وبسایت لیندا یکی از زیرمجموعه های لینکدین محسوب می شود که نامی آشنا در عرصه آموزش های مجازی است و دوره‌های آموزشی متنوع آن در ایران نیز محبوبیت خاصی دارند. لیندا در زمینه یادگیری آنلاین پیشتاز بوده و خدمات آموزشی را به افراد و شرکت‌ها و سازمان ها ارائه می کند. حوزه های خدمات آموزشی لیندا را می توان به کسب و کار، تکنولوژی  و مهارت های خلاقانه برای دستیابی به اهداف شخصی و حرفه ای دسته بندی نمود. 

کاربران علاقه‌مند به یادگیری آنلاین می توانند از طریق خرید یکی از انواع آبونمان های انفرادی، دولتی،  شرکتی و اکادمیک به آرشیو دوره‌های لیندا دات کام دسترسی داشته باشند. وبسایت لیندا دارای دوره های درسی با کیفیت و جذاب می باشد که متخصصان شناخته شده صنعت به تدریس کردن آن ها می پردازند – بیش از 5700 دوره و 255 هزار ویدیو- بر روی موبایل و دسکتاپ قابل دسترسی می باشد. 

از طرفی شبکه اجتماعی لینکدین در سال 2003 تاسیس شده و به بیش از 364 میلیون نفر در سراسر جهان برای برقراری ارتباط، کشف فرصت ها و بدست آوردن بینش عمیق‌تر کمک کرده و تاثیر مستقیمی را بر روی نیروی کار جهان به جا گذاشته است. نفوذ لینکدین در سراسر جهان به این معناست که شرکت لینکدین قادر است تا تاثیر مستقیمی را روی کارمندان و کارکنان در حرفه‌های مختلف داشته باشد که منحصر به فرد می باشد.

لیندا و لینکدین با کمک هم  از طریق عرضه داشتن محصولات یادگیری و تکنولوژی خلاقانه زندگی افراد را دگرگون می سازند و تلاش دارند تا برای کاربران خود خدماتی بی همتا و هدفمند را عرضه کنند که به بهره وری هرچه بیشتر در مشاغل منتهی شود. 

تصویر شماره 2 : لیندا در اپ استور

اطلاعات کلی در مورد لیندا 

وب سایت لیندا در صنعت یادگیری آنلاین فعالیت دارد. اندازه شرکت از نظر تعداد کارمندان آن مابین 500 الی 1000 نفر است و دفاتر مرکزی آن در کارپینترای کالیفرنیا در ایالات متحده واقع شده است. شرکت از نوع خصوصی بوده و تاریخچه تاسیس آن به سال 1995 بازمی گردد. 

دسته بندی های تخصصی دوره‌هایی که توسط لیندا ارائه می شود عبارتند از :

1. توسعه وب، 

2. یادگیری آنلاین،

3. آموزش نرم افزار،

4. مهارت های خلاقانه،

5. مهارت های طراحی، 

6. طراحی وب،

7. ویدیوهای آموزشی،

8. آموزش نرم افزار سه بعدی،

9. مهارت های کسب و کار،

10. مهارت های طراحی،

11. آموزش عکاسی،

12. آموزشی های صوتی 

13. آموزش نرم افزار اتوکد. 

سال های اول کار لیندا 

لیندا وین مَن به عنوان موسس شرکت لیندا در سال 1995 شناخته می شود. 

هدف اولیه او از تاسیس این شرکت، فراهمسازی پشتیبانی آنلاین برای کتاب ها و درس هایی بود که لیندا وین مَن ، انیماتور جلوه‌های ویژه و استاد چندرسانه ای برای شاگردان خود فراهم می کرد. لیندا و بروس هیوین، همسر او، مدرسه هنرهای دیجیتالی را تاسیس کرده بودند و اکنون لازم بود منابعشان را به صورت آنلاین  نیز به اشتراک بگذارند. 

این شرکت در سال 2015 تحت تملک لینکدین درآمد و در دسامبر سال 2016 بود که مایکروسافت، لینکدین را خریداری نمود. به همین جهت امروزه این شرکت لینکدین لرنینگ نامیده می شود. اما پیش از آن، در سال 2002 لیندا برای اولین بار شروع به ارائه دادن دوره های آنلاین نمود. در آنزمان تعداد این دوره ها 100 عدد بود و در سال 2008 شرکت شروع به تولید و نشر مستندهایی در مورد رهبران خلاق ، هنرمندان و کارافرینان نمود.  

سال 2013 که از راه رسید، لیندا اولین سرمایه گذاری خارجی را جذب نمود که مبلغی برابر با 103 میلیون دلار امریکا در قالب سهام رشد می شد و از طرف شرکتی به نام اکسل پارتنرز و اکسپکتروم اکوئیتی به آن اهدا گردید. همچنین مریتک کپیتال پارتنرز هم از دیگر شرکت هایی بود که مشارکت بیشتری از نظر مالی انجام داد.  

تصویر شماره 3 : لیندا در سال 2015 تحت تملیک لینکدین درآمد

در تاریخ 14 ژانویه سال 2015 لیندا اعلام کرد  که مبلغ 186 میلیون دلار کمک مالی را جمع آوری نموده است  و عمده این سرمایه گذاری توسط گروه تی پی جی انجام شده بود. 

در تاریخ 9 آوریل سال 2015 لینکدین از قصد خود برای خرید لیندا در معامله ای به ارزش 1.5 میلیارد دلار خبر داد که رسما در 14 می سال 2015 این معامله انجام شد.

در سال 2016 لیندا کار پخش خود را روی اپلیکیشن به نام اپل تی وی آغاز کرد . در 13 ژوئن  سال 2016 مایکروسافت خبر داد که  شرکت لینکدین را به عنوان شرکت مادر لیندا به مبلغ 26.2 میلیارد دلار خریداری کرده است . این خرید در 8 دسامبر سال 2016 عملی شد. 

در اکتبر سال 2017  لیندا با شرکت لینکدین ادغام شده و نام لینکدین لرنینگ برای آن گذاشته شد در سال 2019 سایت لیندا  اعلام داشت کاربرانی که از طریق آرشیو عمومی این شرکت به لینکدین لرنینگ دسترسی داشتند بایستی برای استفاده بیشتر از خدمات آموزشی پروفایلی را در سایت لینکدین باز کنند که البته این تصمیم با انتقاداتی از سوی کتابخانه ها و انجمن کتابخانه‌های ایالات متحده همراه بود. 

در فوریه سال 2013 لیندا اقدام به تملیک video2brain یک خدمات دهنده اتریشی کلاس های آنلاین  در زمینه طراحی وب و برنامه ریزی نمود که به زبان هایی مانند آلمانی، فرانسوی، اسپانیایی و انگلیسی در دسترس قرار دارد. همچنین در 7 آوریل سال 201 شرکت لیندا استارتاپی کانادایی به نام کامپلیر را خریداری نمود که ادیتور و سندباکسی آنلاین را عرضه می‌کند. 

دوره های آموزشی لیندا که توسط شادن پژواک دوبله و منتشر شده است

انتشارات شادن پژواک در راستای ارائه کردن جدیدترین و کاربردی ترین محصولات در حوزه های توسعه کسب و کار و توسعه فردی اقدام به انتخاب و دوبله دوره‌های لیندا نموده است. شما می توانید بسته به دسته بندی های کلی، از میان محصولات متنوعی که در دسته بندی های یاد شده وجود دارد اقدام به مشاهده نمونه و خرید نمایید.

آرشیو دوره های آموزشی لیندا در سایت رسابوک مدام در حال بروز رسانی می باشد و به طور کلی می توانید محصولات متنوعی را در زیر دسته بندی های ادامه مشاهده کنید :

• هدفگذاری در کسب و کار 

• آموزش در کسب و کار 

• راه اندازی کسب و کار 

• بهره وری در کسب و کار 

• رهبری در کسب و کار

• مدیریت امور مالی کسب و کار 

• تصمیم گیری در کسب و کار

• مدیریت افراد و تیم ها 

• مهارت های ارتباطی در کسب و کار 

• برنامه ریزی استراتژیک در کسب و کار

• مهارت های بازاریابی در کسب و کار 

• کارآفرینی 

• مهارت مذاکره و ....

با کلیک روی لینک، مستقیم به صفحه دوره های لیندای عرضه شده در رسابوک وارد شوید.

تصویر شماره 4: دوره های لیندا مناسب بسیاری از کسب و کارهاست 

 

دوره های لیندا مناسب چه کسانی است؟

این دوره ها مناسب:

• افراد علاقمند به توسعه فردی و کسب و کار

• سازمان های دولتی و خصوصی

• شرکت های دولتی و خصوصی

• مدیران 

• رهبران 

• بانک ها

• و .....

می باشد. 

دوره های آموزشی لیندا تجربه آموزشی ای مدرن است که کارکنان شما از آنها استفاده کرده، دوستش خواهند داشت و در وظایف خود به کار خواهند بست. دوره های آموزشی لیندا می تواند در دستیابی کسب و کار شما به اهدافی که دارد کمک و یاورتان باشد. از جمله فواید این دوره ها برای سازمان های دولتی یا خصوصی/ شرکت های دولتی یا خصوصی/ بانک ها می توان به موارد زیر اشاره داشت: 

افزایش مشارکت کارمندان  

پاسخ دهی به نیازهای آموزشی افراد در دنیای مدرن 

کمک به کارکنان برای توسعه دادن مهارت های مرتبط با شغلشان 

برنامه های یادگیری قابل تنظیم 

اکنون به توضیح هر یک از فواید این دوره ها می پردازیم.

1. افزایش مشارکت کارمندان  

برای اطمینان پیدا کردن از اینکه استعدادهای برتر سازمان شما آن را ترک نمی کنند و سراغ کار کردن برای رقبایتان نمی‌روند می‌توانید از آموزش‌های دوبله شده لیندای شادن پژواک به بهترین نحوی استفاده کنید. 

یکی از دلایل ترک کردن سازمان ها از سوی کارکنان، بخصوص آنها که استعداد خاصی دارند و به رشد حرفه ای خود اهمیت می‌دهند، فقدان توسعه حرفه‌ای است . اما شاید بپرسید دوره های آموزشی لیندای سایت رسابوک چگونه می تواند در افزایش دادن ضریب مشارکت کارکنان شما کمک کند؟

تصویر 5: دوره های آموزشی لیندا  یکی از بهترین نمونه های یادگیری مجازی می باشد 

در جواب باید گفت دوره های محتوای مشارکت برانگیز و به روزی دارند و به شکلی حرفه ای تهیه شده اند و متخصصان در حوزه های مختلف آنها را تدریس می کنند. شما می توانید با خریداری و استفاده از این دوره ها به جمع میلیون ها نفری بپیوندید که در سراسر دنیا به ارتقای کارکنان خود مشغول هستند. 

2. پاسخ دهی به نیازهای آموزشی افراد در دنیای مدرن 

کارکنان امروزه انتظار دارند که تکنولوژی یادگیری، اجتماعی، شخص محور و از نظر استفاده راحت باشد. این مسئله مخصوصا در مورد افراد حرفه ای هزاره جدید و نسل جوان صدق می کند که به زودی به نیروی کار کشور اضافه خواهند شد. 

3. کمک به کارکنان برای توسعه دادن مهارت های مرتبط با شغلشان 

همانطور که می دانیم مهارت ها به سرعت در حال تغییر می باشند. یادگیری برحسب تقاضا و یادگیری در محل کار تنها راه برای پیشرو نگاه داشتن خود است . به ندرت پیش می آید کارمندانی که استخدام می کنید از قبل تمام مهارت های لازم را برای انحام شغل خود داشته باشندا و اگر هم اینطور باشد خیلی سریع به مشاغل مدیریتی ارتقا پیدا می کنند که نیازمند مجموعه جدیدی از مهارت ها می باشد. 

دوره های آموزشی لیندا بر اساس داده های مربوط به مهارت های مورد نیاز طراحی شده است که از لینکدین استخراج می شوند که بزرگترین شبکه حرفه ای های دنیاست. 

تصویر 6: کارمندان و روسا می توانند مهارت ها و بهره وری شرکت را با استفاده از دوره های آموزشی لیندا افزایش بدهند 

4. برنامه های یادگیری قابل تنظیم 

دگرگونی دیجیتالی بر تمام جنبه های کاری شرکت‌ها از جمله عملکرد یادگیری و توسعه آنها تاثیرگذار بوده است. تغییر جهت از آموزش با محوریت مدرس، به سوی یادگیری آنلاین به بهینه سازی بودجه و یادگیری قابل تنظیم باعث شده تا بتوان از همه کارکنان پشتیبانی لازم را به عمل آورد. 

شرکت ها امروزه بدنبال انتخابِ تکنولوژی های یادگیری آسان از نظر کاربردی هستند. دوره های آموزشی لیندا هم از نظر کاربردی راحت هستند، هم تنظیم و سطح بندای راحتی دارند و هم شامل موضوعاتی برای یادگیری می شوند که مناسب کارمندان می باشد. 

تا کنون بیش از 150 عنوان از دوره‌های لیندا  در زمینه توسعه فردی و توسعه کسب و کار توسط شادن پژواک، دوبله و منتشر شده است.

سایر آثار دوره های آموزشی لیندا

حالت نمایش