برنی اس سیگل (Bernie S.Siegel)

برنی اس سیگل (Bernie S.Siegel)

با دنبال کردن این نویسنده در صورت اضافه شدن کتاب جدید یا تخفیف به شما اطلاع داده می شود.

بیوگرافی:


برنی اس سیگل (Bernie S.Siegel)

 

برنی اس سیگل (Bernie S.Siegel) متولد 14 اکتبر سال 1932 میلادی در بروکلین، نیویورک ایالات متحده می باشد.او یک نویسنده آمریکایی و جراح بازنشسته اطفال است که درباره رابطه بین بیمار و روند بهبودی می نویسد. او به خاطر بهترین فروش کتاب عشق، طب، معجزه  شناخته شده است.

 

دکتر برنی اس سیگل تا سال 1989، زمانی که از ییل به عنوان دستیار بالینی کارشناسی ارشد جراحی عمومی و اطفال بازنشسته شد، جراحی عمومی و جراحی کودکان را انجام داد.

درمان روان شناختی اجتماعی

بیماران سرطانی بی نظیر (ECP) یک سازمان غیر انتفاعی است که توسط  سیگل در سال 1978 تأسیس شده است. همانطور که در مقاله 1989 در نیویورک تایمز توصیف شده است، بیماران مبتلا به سرطان و سایر بیماری های جدی مثل ایدز و مولتیپل اسکلروزیس روان درمانی فردی، تمرینات تصویری و کار رویای تلاش برای پریشانی های احساسی خود را از بین می برند، که، دکتر سیگل می گوید، به شدت به آسیب های فیزیکی آنها کمک می کند.ECP ایجاد شد تا منابع، برنامه های آموزشی حرفه ای و عقب نشینی بین رشته ای را فراهم کند مردم در معرض چالش های سرطان و سایر بیماری های مزمن قرار دارند. در پاییز سال 1999، مرکز سلامت ذهن بدن (متعلق به مرکز پزشکی میادویل و MMC Health Systems، Inc. یک سازمان غیر انتفاعی به دست آورد و عملیات ECaP را به دست آورد.

 

نظریه های Siegel در مورد مزایای حمایت شده از حمایت های روانی اجتماعی هنوز ثابت نشده است. او اظهار داشت: "یک سیستم ایمنی شدید می تواند در صورت بروز سرطان در صورتی که با آن مواجه نشود، سرکوب نمی شود و رشد عاطفی نسبت به پذیرش بیشتر و تحقق آن کمک می کند تا سیستم ایمنی بدن را قوی نگه دارد"، اما او هیچ تحقیق علمی برای حمایت از این ادعاها منتشر نکرده است. یک مطالعه کوهورت در نظر گرفته شده برای اندازه گیری اثر تصویر ذهنی مثبت بر میزان بقای سرطان پستان، هیچ اثری قابل توجهی نداشت. 

پیش از این نشان داده شده است که اثرات سودمندی قوی در این تحقیق، یک اشتباه آماری ناشی از تعصب انتخاب است. با این حال، یک اثر احتمالی نمی تواند رد شود، زیرا مطالعه دارای "کمبود نسبی قدرت نسبی" بود و "این برنامه ممکن است تأثیرات مثبت دیگری بر کیفیت زندگی داشته باشد".

در سال 1988، عشق، پزشکی و معجزات Siegel رتبه 9 را در فهرست نیویورک تایمز بهترین فروشنده از کتاب های سخت افزاری غیر علمی رتبه بندی کرد. این کتاب بیش از یک سال در فهرست پرفروش تایمز باقی مانده است. نسخه کاغذی در فهرست نیویورک تایمز بهترین فروشنده از سال 1988 تا 1994 بود. این همچنین در Best Health از Sheldon Zerden شامل: 100 بهترین کتابهای بهداشتی کتاب "صلح، عشق و شفا" در سال 1989 در "نیویورک تایمز بهترین نامزدی" (The Paperback) نام برد.

 

کتاب صوتی عشق، طب، معجزه - برنی اس سیگل

شرکت شادن پژواک با در نظر گرفتن نیاز مشتریان کتاب های " برنی اس سیگل " را ترجمه و به کتاب صوتی با دوبله فارسی و نهایت کیفیت تولید و در اختیار علاقه مندان قرار داده است.

شما می توانید عناوین " برنی اس سیگل "  را از سایت www.rasabook.com  دانلود کنید.

 

        

 

سایر آثار برنی اس سیگل (Bernie S.Siegel)

حالت نمایش