کتاب صوتی، رسابوک، کتابخانه صوتی و تصویری، کتاب الکترونیک افراد مناسب را استخدام کنید و آنها را نگه دارید - برایان تریسی

۳,۰۰۰ تومان

خرید

کتاب الکترونیک افراد مناسب را استخدام کنید و آنها را نگه دارید - برایان تریسی

دانلود بخشی از کتاب الکترونیک

مشخصات

نویسنده ناشر تعداد صفحه حجم فایل موضوع امتیاز بازدید
برایان تریسی (Brian Tracy) شادن پژواک 0 2 - 1.5 از 2 رای 11193

توضیحات

افراد مناسب را استخدام کنید و آنها را نگه دارید 

21 روش عالی برای اینکه افراد مناسب را استخدام کنید و آنها را نگه دارید

 

عامل مهم محدوديت دررشد و موفقیت در كسب و كارشما يا هر كسب و كار دیگري، توانايي تان در جذب و نگه داشتن افراد عالي است تا بتوانند كمك تان كنند كسب و كار را پيش ببريد. همه ي نیازهای ديگر را مي توانید از جاي ديگر هم كسب کنید. مي توانيد تمام سرمايه، ملك، اسباب و اثاثيه، تجهيزات توليد و پخش، بسته بندي و ابزار بازاريابي مورد نيازتان را تهيه كنيد.

 

اما آنچه كه همه چيز را به حركت در مي آورد افرادي هستند که در پشت اين امكانات قرار دارند و هرگز به اندازه ي امروز با كمبود افراد شايسته رو به رو نبوده ايم. كارفرمايان امروز بايد يك تغيير عمده در الگوي ذهني شان ايجاد كنند.

بايد از روزهاي قديم كه افراد زيادي که برای کسب و کار مهارت داشتند را به روزهاي جديد، كه تقريبا هيچ فرد مناسبی نيست، تغيير جهت بدهيم. در اين تغيير جهت بايد توجه مان را به استخدام و نگه داشتن افراد درست معطوف كنيم و به عنوان وظيفه ي اصلي مديريت روي اين موضوع متمركز شويم.

شاید اين مهم ترين چيزي باشد كه ياد مي گيريم. خود من طي سال ها 22 كسب و كار مختلف را راه اندازي، ايجاد، مديريت و سودآور كرده ام. به صدها شركت مشاوره داده ام وبه صدها وهزارها مدير و رييس، مهارت هاي کلیدیِ گرفتن و نگه داشتن افراد مناسب را آموزش داده ام. در اين كتاب 21 ایده از عالي ترين ايده هايي كه ممکن است بیاموزید را با شما در میان می گذارم تا كمكتان كند در گرفتن و نگه داشتن افرادي كه براي موفقيت كسب و كارتان نياز داريد بسيار بهتر بشويد. پس اجازه دهید شروع کنیم. برای دانستن بیوگرافی برایان تریسی روی لینک کلیک کنید. 

ارسال پیام