کتاب صوتی، رسابوک، کتابخانه صوتی و تصویری، کتاب الکترونیک ساختن کسب و کار پرسود - برایان تریسی

۳,۰۰۰ تومان

خرید

کتاب الکترونیک ساختن کسب و کار پرسود - برایان تریسی

دانلود بخشی از کتاب الکترونیک

مشخصات

نویسنده ناشر تعداد صفحه حجم فایل موضوع امتیاز بازدید
برایان تریسی (Brian Tracy) شادن پژواک 0 2 - 1 از 1 رای 11871

توضیحات

کتاب الکترونیک ساختن کسب و کار پرسود - برایان تریسی

 

21 روش عالی برای ساختن کسب و کار پرسود 

 

می دانیم که بین عملکرد یک شرکت و سودآوری رابطه ی علت و معلولی برقرار است. اگر شما نیزهمان کارهایی را بکنید که شرکت های پرسود انجام می دهند، به زودی سودی که شرکتهای پر سود می کنند را دریافت خواهید کرد. به بیان دیگر، سودآوری قابل پیش بینی است، به شرطی که بفهمید چرا و چگونه این سودآوری در کسب و کار یا صنعت تان اتفاق می افتد.

شاید مهم ترین عامل تعیین کننده در سوددهی یک شرکت، نحوه ی تفکر مدیر و رهبر آن شرکت باشد. در شرکت های پرسود، افراد در رده ی بالا، هرروز در تمام مدت روی عملکرد، کسب نتایج و سوددهی متمرکز هستند.

طبق بررسی مؤسسه ی مدیریت، مهم ترین خصوصیتی که یک مدیر می تواند در خودش ایجاد کند، انعطاف پذیری است. دردوران های پرتلاطم و تغییرات سریع مثل امروز، توانایی شما برای اینکه سریع و انعطاف پذیر بمانید، برای بقا و موفقیت کسب و کارتان کاملا ضروری است.

بهترین ابزار فکری برای انعطاف پذیری دائمی، چیزی است که من نامش را تفکر بر مبنای صفر گذاشته ام. لازمه اش این است که دائماً این سؤال را از خودتان بپرسید: "در کارهایی که امروز در کسب و کارم انجام می دهم، آیا کاری هست که با دانستن چیزهایی که حالا می دانم (اگر امروز دوباره می خواستم انجام دهم) اصلاً شروعش نمی کردم؟

 برایان تریسی کیست؟ برای کسب اطلاعات کامل در مورد این شخصیت مشهور روی عبارت لینک کلیک کنید. 

کتاب های مشابه

ارسال پیام