کتاب صوتی، رسابوک، کتابخانه صوتی و تصویری، راه‌های برنده شدن – دیک لایلز

۱۵,۰۰۰ تومان

خرید

راه‌های برنده شدن – دیک لایلز

مشخصات

گوینده مترجم نویسنده ناشر تعداد تراک زمان موضوع امتیاز بازدید
شهاب ایلکا , حامد بیطرفان , معصومه عزیزمحمدی , مهیار ستاری , ندا پوریان هانیه منشی زاده دیک لایلز شادن پژواک 0 02:40:00 - 0 از 0 رای 3209

توضیحات

راه‌های برنده شدن 

دیک لایلز

چهار راهکار برای کسب نتایج عالی از طریق خوب کار کردن با مردم

 

کتاب داستانی "راه‌های برنده شدن"، به موازات سنت ِ کتابهای پرفروشی مثل "چه کسی پنیر من را جابجا کرد ؟" و "مدیر یک دقیقه‌ای "در قالب داستانی مدیریتی نوشته شده است. کتاب،  ماجرای مرد جوانی را روایت می‌کند که از نردبان شرکتی به زمین فوتبال فرستاده می‌شود تا درسی را در زمینه بازی تیمی از مربی‌ای یاد بگیرد که روش برنده شدن را بلد است.

امروزه محل کار مملو از افرادی است که ایده‌های عالی در مورد معاملات بزرگ برای مشارکت دارند و استفاده از کامپیوترها و تکنولوژی برای آن‌ها به اندازه هوایی که تنفس می‌کنند یک امر طبیعی است. با این حال، تعداد زیادی از این افراد در بهترین سطح عملکردشان فعالیت نمی‌کنند. چون نمی‌توانند، به خوبی با دیگران کار کرده و ایده‌هایشان را ارائه و عملی کنند.

همه‌ی ما، در اوقاتی از زندگی‌مان آشفتگی را تجربه کرده‌ایم که ناشی از عدم توانایی ما در تحت تأثیر قرار دادن مؤثر و مثبت دیگران بوده است. دیک لایِلز (Dick Lyles) در کتاب "راه‌های برنده شدن"، به ما چهار استراتژی قدرتمند ارائه می‌کند که همه می‌توانیم از آن‌ها استفاده کنیم تا روابطمان را بهبود ببخشیم و سطح موفقیتمان را افزایش دهیم. این‌ها بهترین دستورالعمل‌هایی هستند که می‌توانند به شما کمک کنند تا قدرتتان را رها کنید و به بالاترین میزان پتانسیلتان برسید. 

مرد جوان در حالی که خیلی عصبانی بود، خودش را روی صندلی انداخت و یک ضربه‌ی محکم به کامپیوترش زد. اگر مُوس کامپیوتر واقعاً یک موش زنده بود، حتماً در اثر تکان‌های شدید وارده، دُمش کنده می‌شد، چون آلبِرت برای اینکه محافظ صفحه رایانه را قطع کند و مِنو را روی صفحه بالا بیاورد، آن را روی موس پَد محکم به عقب و جلو می‌برد....

 

ارسال پیام